Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
header3.jpg
Nawijarki jednowrzecionowe
  Nawijarki jednowrzecionowe typu NCJ-2.. są uniwersalnymi maszynami do nawijania elementów na jednym wrzecionie. Mogą znaleźć zastosowanie jako maszyny podstawowe w zakładach produkcyjnych lub w serwisie. Urządzenia te są sterowane mikroprocesorowo i wyposażone w kolorowy dotykowy panel do komunikacji z użytkownikiem.

Więcej…

 
  Nawijarki jednowrzecionowe typu NCJ-3.. są uniwersalnymi maszynami do nawijania elementów na jednym wrzecionie. Mogą znaleźć zastosowanie jako maszyny podstawowe w zakładach produkcyjnych lub w serwisie. Urządzenia te są sterowane mikroprocesorowo i wyposażone w kolorowy dotykowy panel do komunikacji z użytkownikiem.

Więcej…

 
 

 

Nawijarki jednowrzecionowe typu NCJ są uniwersalnymi maszynami do nawijania elementów na jednym wrzecionie. Mogą znaleźć zastosowanie jako maszyny podstawowe w zakładach produkcyjnych lub w serwisie. Urządzenia te są sterowane mikroprocesorowo i wyposażone w kolorowy dotykowy panel do komunikacji z użytkownikiem.

 

Więcej…

 
   

Maszyna typu NCJ-36S6 jest uniwersalną, nawijarką jednowrzecionową przewidzianą do stosowania w warunkach przemysłowych. Służy do nawijania uzwojeń na karkasach, rdzeniach walcowych, prostokątnych i kształtowych.
Maszyna jest wyposażona w trzy specjalistyczne komplety oprzyrządowania umożliwiające nawijanie uzwojeń z automatycznym podawaniem przekładek izolacyjnych. 

Więcej…

 
    Nawijarka typu NRS-01 przeznaczona jest do nawijania ramek stojana silników elektrycznych dużej mocy oraz innych elementów indukcyjnych nawijanych grubymi drutami. Doskonale nadaje się do przewijania dużych gabarytowo elementów indukcyjnych. Średnica nawijania ograniczona jedynie wysokością osi wrzeciona nad podłogą i masą nawijanej cewki.

 

Więcej…

 
  Nawijarka NRS-02/12/22 służy do nawijania gabarytowo dużych cewek na karkasach oraz ramek silników na szablonach. Może służyć do nawijania cewek na odpowiednich karkasach z podparciem w kłach lub bez podparcia. Nawijarka umożliwia nawijanie z posuwem lub bez. Obsługa nawijarki ręczna.Nawijarka w zależności od wersji może być wyposażona w konik i prowadnik drutu.

 

Więcej…

 
   

 

Wersja nawijarki NCJ-02 wyposażona w nagrzewnicę nadmuchową. Przeznaczona do nawijania cewek drutem termospiekalnym. Urządzenie wyposażone w konik zamykany pneumatycznie.

 

Więcej…